Nowy Folwark, ul. Nowa 5
61 438 85 54
ssp-nf@wrzesnia.pl
logo
logo
 • rotator 1, rotator
 • Rotator 3
 • rotator 2, rotator
 • rotator 4, rotator
 • rotator 5, rotator
Swieto Teatru

AKTUALNOŚCI

bądź na bieżąco z wydarzeniami

Światowy Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi

Dodano: poniedziałek 22 kwietnia 2024

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. W ramach projektu uczniowie klas 4-8 przygotowali wystawę prac związanych z tym świętem, a reprezentanci klas wzięli udział w konkursie wiedzy. Ponadto wszyscy uczniowie obejrzeli film o zmianach klimatycznych, ich przyczynach i konsekwencjach. Podsumowaniem projektu była dyskusja o tym, co każdy z nas może zrobić, aby dbać o naszą planetę.


więcej

"Mistrz Rachunku"

"Mistrz Rachunku"

Dodano: poniedziałek 22 kwietnia 2024

17 kwietnia r. w SSP nr 2 we Wrześni odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny "Mistrz Rachunku".
Naszą szkołę  reprezentowało dwoje uczniów Hania Marciniak z klasy 6a i Krzysztof Chojnacki z 6b. Obydwoje osiągnęli dobre wyniki.


więcej

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

Dodano: poniedziałek 22 kwietnia 2024

17-19. 04. 2024 r. klasy 7a, 7b i 8a udały się na wycieczkę do Warszawy. Nasz pobyt w stolicy rozpoczęliśmy wizytą w Parlamencie RP. Przewodnicy zapoznali nas z historią sejmu i senatu, byliśmy w salach plenarnych i odbyliśmy spacer po korytarzach sejmowych, który dostarczył nam wielu wrażeń. Odwiedziliśmy Muzeum Neonów i Muzeum Polin. Byliśmy w Łazienkach Królewskich oraz na Cmentarzu Powązkowskim. Przeszliśmy Krakowskim Przedmieściem, zatrzymując się m.in. przy pomniku Adama Mickiewicza, Pałacu Prezydenckim oraz Placu Piłsudskiego i Grobie Nieznanego Żołnierza. Atrakcją wyjazdu okazał się Stadion Narodowy i wjazd na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki. I choć pogoda nas nie rozpieszczała (niskie temperatury, zimny wiatr, deszcz, grad oraz niewielkie przebłyski słońca), to dobre humory i wspólnie spędzony czas pozostaną w pamięci.


więcej

PODWÓJNA KORONA

PODWÓJNA KORONA

Dodano: piątek 19 kwietnia 2024

18 kwietnia na stadionie LA ZS w Nekli zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Trójboju LA. Trójbój LA to zawody, w których każdy ze startujących ma do wykonania trzy testy sprawnościowe: bieg na 60m,skok w dal oraz rzut piłką palantową.

W chłodzie, przy bardzo niskiej temperaturze, zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców SSP w Nowym Folwarku wywalczyły UWAGA!!!” ZŁOTE MEDALE „Mistrzostw Powiatu i tym samym wywalczyły awans do Finału Rejonu w Trójboju LA.

Dziewczęta okazały się najlepsze w klasyfikacji 10 zespołów, a chłopcy zespołów 12.

Indywidualnie najlepszym trójboistom okazał się Leonard Andrzejaszek,a tuż za nim uplasował się Piotr Wardeński. W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt druga była Pola Topolska, a miejsce trzecie zajęła Wiktoria Chmielecka.więcej

POLECANE SERWISY

dowiedz się więcej

 • men logo
 • oke logo
 • ore logo
 • wrzesnia logo
 • office logo

MAPKA

zobacz jak do nas dojechać

strona główna,Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów Folwark, ul. Nowa 5??62-300 Września??tel. 61 438 85 54?fax 61 438 86 46??e-mail: ssp-nf@wrzesnia.pl
Samorządowa Szkoła Podstawowa
im. Polskich Noblistów

Nowy Folwark, ul. Nowa 5
62-300 Września

tel. 61 438 85 54

e-mail: ssp-nf@wrzesnia.pl
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone ssp-nf.wrzesnia.pl

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl