Nowy Folwark, ul. Nowa 5
61 438 85 54
ssp-nf@wrzesnia.pl
logo
logo

Aktualności

DRUKUJ

Laboratoria Przyszłości pomagają utrwalać szkolne wspomnienia

Dodano: poniedziałek 1 lipca 2024

Ostatnie miesiące pracy i nauki w naszej szkole były bardzo intensywne. Uczniowie robili wszystko, aby świadectwa wyglądały jak najlepiej. Odbyło się kilka konkursów, dni projektowych, uroczystości oraz wydarzeń. Zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości sprzęt pozwala uwieczniać takie chwile w naszej szkole. Nieustannie jest i będzie on wykorzystywany w kolejnym roku szkolnym na lekcjach obowiązkowych – do realizacji podstawy programowej, a także na zajęciach dodatkowych oraz kołach zainteresowań. Zdjęcia z takich wydarzeń można oglądać na szkolnej stronie internetowej oraz profilu facebookowym, natomiast materiały filmowe umieszczane są na kanale YouTube naszej szkolnej telewizji internetowej TvNF, do której link znajduje się na stronie szkoły. Gorąco zachęcamy do oglądania.

Galeria zdjęć

POLECANE SERWISY

dowiedz się więcej

  • men logo
  • oke logo
  • ore logo
  • wrzesnia logo
  • office logo

MAPKA

zobacz jak do nas dojechać

Laboratoria Przyszłości pomagają utrwalać szkolne wspomnienia
Samorządowa Szkoła Podstawowa
im. Polskich Noblistów

Nowy Folwark, ul. Nowa 5
62-300 Września

tel. 61 438 85 54

e-mail: ssp-nf@wrzesnia.pl
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone ssp-nf.wrzesnia.pl

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl