Nowy Folwark, ul. Nowa 5
61 438 85 54
ssp-nf@wrzesnia.pl
logo
logo

Absolwenci

DRUKUJ

Rok szkolny 2020/2021
kl. 8a - wychowawca: mgr Małgorzata Moch
 
L.p.NazwiskoImię
1.GĄSIOREKDOMINIKA
2.GOLONKA WANESA
3.JÓŹWIAKKRYSTIAN
4.KAMIENIKAGNIESZKA
5.KĘDZIORZUZANNA
6.KRZYŻKOWIAK BARTOSZ
7.MARCINIAKMATEUSZ
8.MATCZAKIZABELA
9.NIEZGODAMARCEL
10.OGRODOWCZYKKLAUDIA
11.PIRUCKAALEKSANDRA
12.PRZYBYSZPATRYCJA
13.PTASIKDANIEL
14.REMBOWICZERYK
15.ROLEWICZERYK
16.SERDYŃSKAMARTYNA
17.WALCZAKŁUKASZ
18.WĄSIKBARTOSZ
19.WESOŁOWSKAAMELIA
20.WESOŁOWSKI JAKUB
21.WIKTOROWSKIPIOTR
22.WITCZAKJAKUB
 
kl. 8b - wychowawca: Angelina Pelczyńska
 
L.p.NazwiskoImię
1.ANDRZEJCZAKNIKOLA
2.BARANKAROLINA
3.DĄBEKJOANNA
4.DUTKIEWICZJULIA
5.FIJOŁEK JULIA
6.FURMANIAKMARCEL
7.FURMANIAKWOJCIECH
8.GOŹDZIEWICZJULIA
9.IGNASZAKROKSANA
10.JAŁOSZYŃSKINIKODEM
11.JUCHACZWIKTOR
12.KOŃCZAKNATALIA
13.KOWALCZYKJULIA
14.KOWALSKAMICHALINA
15.KUBCZAKOSKAR
16.KULIŃSKAALEKSANDRA
17.LEMIESZZUZANNA
18.MICHALSKAANNA
19.SMELKOWSKAWIKTORIA
20.SMELKOWSKIWIKTOR
21.SOWIŃSKIERYK
22.SZCZEPAŃSKAEMILIA
23.SZYMAŃSKI ANTONI
24.URBANIAKADRIAN
25.WEBERJAKUB
26.WITCZAKKACPER



Rok szkolny 2015/2016


Klasa IIIa - wychowawca: mgr Magdalena Szambelan

1. Borczuch Adam
2. Dekowska Weronika
3. Golonka Wiktoria
4. Grosicki Mateusz
5. Jagodzińska Julia
6. Jagodzińska Karolina
7. Krawczyk Weronika
8. Kruszyński Bartosz
9. Kwiatkowska Olga
10. Lewandowska Magdalena
11. Machińska Eliza
12. Nowicki Jakub
13. Samelak Dawid
14. Sobczak Beata
15. Tarłowski Mikołaj
16. Tomys Dominika
17. Tylicki Dominik
18. Urbaniak Weronika
19. Wróbel Bartosz

Klasa IIIa - wychowawca: mgr Regina Kosmala

1. Adamczewska Angelika
2. Gruszczyński Przemysław
3. Ignaszak Andrzej
4. Jackowska Marta
5. Kowalczyk Zofia
6. Kucza Patrycja
7. Kwiatkowski Szymon
8. Mirecki Grzegorz
9. Nowicki Rafał
10. Pawłowski Dominik
11. Pol Karolina
12. Przybysz Dawid
13. Smelkowska Weronika
14. Soboczyński Ernest
15. Strzeszyński Oskar
16. Wiśniewska Anna 

Rok szkolny 2014/2015

Klasa III - wychowawca: mgr Natalia Grześkowiak


1. Antkowiak Wanessa
2. Błaszak Wojciech
3. Broniarczyk Maja
4. Drapikowski daniel
5. Fijiłek Klaudia
6. Gielniak Piotr
7. Głowacka Angelika
8. Golon Oskar
9. Ignaszak Angelika
10. Izydorek Cyprian
11.Jęczmionka Zuzanna
12. Kirkiewicz Łukasz
13. Kubiak Mateusz
14. Kwiatkowski  Krystian
15. Nowakowska Weronika
16. Piotrowski Michał
17. Ptasik Joanna
18. Staniszewski Michał
19. Szymański Arkadiusz
20. Ściernicka Angelika
21. Ściernicki Kacper
22. Włodarczyk Inga
23. Wojdak Monika
24. Wszelaka Magdalena
25. Zioła Krystian

Rok szkolny 2013/2014

Klasa IIIA - wychowawca: mgr Przemysław Nowak
  

1. Borau Sonia
2. Dąbkowski Bartosz
3. Galicki Artur
4. Hamerska Lilianna
5. Idczak Filip
6. Juchacz Weronika
7. Kóska Krzysztof
8. Krzyżkowiak Marika
9. Lewandowski Kamil
10. Łęcki Sebastian
11. Machiński Wiktor
12. Ogrodowczyk piotr
13. Przybylski Mateusz
14. Swancar Kamil
15. Ślebioda Dawid
16. Tylicki Mikołaj
 

Klasa IIIB - wychowawca: mgr Aldona Kozłowska

1. Bernat Agnieszka
2. Beśka Bartosz
3. Borowiak Bartosz
4. Golon Wiktor
5. Izydorek Mateusz
6. Jasiński Norbert
7. Kleszczyński Bartosz
8. Koczorowska Agnieszka
9. Kucza julita
10. Łuczak Amanda
11. Przybylski Adam
12. Soboczyńska Emanuela
13. Szczepańska Patrycja
14. Szulc Marek
15. Weber Robert
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

Rok szkolny 2012/2013


Klasa III A - wychowawca: mgr Magdalena Szambelan 

1. Justyna Bara
2. Bartkowiak Marlena
3. Górski Piotr
4. Hulewicz Jenny
5. Jędrzejczak Jowita
6. Kamińska Marta
7. Kartasiński Jan
8. Krawczyk Monika
9. Kremser Wioletta
10. Kropidłowski Bartosz
11. Nawrocik Martyna
12. Olejniczak Piotr
13. Piotrowska Aleksandra
14. Sobczak Weronika
15. Szternel Kacper
16. Wojdak Magdalena
17. Zaworski Bartosz

 

 Klasa III B - wychowawca: mgr Regina Kosmala


1. Fijołek Weronika
2. Gierszewska Roksana
3. Kasprzak Angelika
4. Koska Wiktoria
5. Kwiatkowski Dawid
6. Nowaczyk Mateusz
7. Nowakowska Joanna
8. Pawlak Julita
9. Rzepka Magdalena
10. Spławska Dominika
11. Szwarc Paulina
12. Szymański Aleksander
13. Waraczewska Agnieszka
14. Wiatr Patrycja
15. Wojtaszak Marta


Rok szkolny 2011/2012

Klasa IIIA wychowawca: mgr Izabela Chudzińska


1. Chojnacki Jarosław
2. Dachowska Monika
3. Dopierała Mikołaj
4. Gromadzińska Konstancja
5. Jadłowski Adam
6. Kasperski Krzysztof
7. Kłodawski Oskar
8. Kremser Mariusz
9. Kubiak Łukasz
10. Lasecki Grzegorz
11. Łechtańska Izabela
12. Łuczak Daria
13. Machińska Paulina
14. Polak Aleksandra
15. Rybacka Martyna
16. Samelak Łukasz
17. Stepaniak Andrzej
18. Surmacz Agata
19. Tłoczek Jakub
 
IIIB wychowawca: mgr Aldona Szczepańska

1. Bagrowiska Roksana
2. Bączyk Angelika
3. Choroś Kinga
4. Głowacka Klaudia
5. Ignaszak Bartosz
6. Kierzenkowski Piotr
7. Kirkiewicz Dawid
8. Kleszczyńska Marta
9. Konwerska Anna
10. Kowalew Róża
11. Kucza Jakub
12. Kwiatkowska Marta
13. Łuczak Anna
14. Łuczak Mateusz
15. Piechnik Damian
16. Ptaszyński Piotr
17. Strzeszyńska Klaudia
18. Walkowiak Marcin
19. Wiatr Dawid

Rok szkolny 2010/2011

Kl. IIIA  - wychowawca: mgr Aldona Kozłowska

 
1. Chojnacka Dorota
2. Czajkowski Anzelm
3. Duszyński Bartosz
4. Frąckowiak Wojciech
5. Kosmala Natalia
6. Kwiatkowska Marika
7. Lewandowska Małgorzata
8. Markiewicz Marta
9. Ptaszyńska Angelika
10. Pyszka Marta
11. Roszyk Eryka
12. Stachura Ilona
13. Stepaniak Angelika
14. Stoiński Przemysław
15. Stolarek Daniel
16. Szymańska Agata
17. Tobiański Bartosz
 
Kl. IIIB wychowawca: mgr Joanna Hyżorek

 
1. Bagrowski Adrian
2. Gielata Anna
3. Herzog Maja
4. Izydorek Antonina
5. Jędrzejczak Albin
6. Karcz Kacper
7. Koczorowska Diana
8. Kwiatkowska Angelika
9. Leśniewski Sebastian
10. Rzepka Żaneta
11. Samelak Mateusz
12. Smelkowski Daniel
13. Staniszewska Julia
14. Staszak Cezary
15. Tabaka Sonia


Rok szkolny 2009/2010

Kl. IIIA wychowawca – mgr Natalia Grześkowiak


1. Antkowiak Patrycja
2. Borczuch Michał
3. Chromiński Dominik
4. Dachowski Krzysztof
5. Grajek Miłosz
6. Koska Jagoda
7. Krawczyk Sławomir
8. Kwiatkowska Kinga
9. Lasecki Marcin
10. Michalak Dominika
11. Mikołajczak Natalia
12. Piaseczna Ilona
13. Przybylski Adrian
14. Rybacka Sylwia
15. Rybacki Rafał
16. Rzepka Adam
17. Staniszewski Damian
18. Stepaniak Justyna
19. Stolarek Krzysztof
20. Strychalski Piotr
21. Szalbierz Klaudia
22. Szalbierz Natalia
23. Szczepański Kamil
24. Szkudlarek Kacper
25. Szumigała Dawid
26. Wojtaszak Ewelina
 
Kl. IIIB wychowawca – mgr Regina Kosmala

1. Borczuch Karol
2. Chojnacki Konrad
3. Czajkowski Adrian
4. Górny Paweł
5. Grandke Marta
6. Gruszczyński Piotr
7. Holko Jakub
8. Kierzek Dariusz
9. Koska Ewa
10. Kowalew Kamila
11. Olejniczak Joanna
12. Parus Robert
13. Popielarska Żaneta
14. Powała Joanna
15. Pyszka Patryk
16. Roszyk Izabela
17. Siewert Radosław
18. Siewert Sandra
19. Surmacz Tomasz
20. Szulc Monika
21. Tabaka Artur
22. Tarłowska Monika
23. Walczak Daria
24. Waraczewska Aleksandra


Rok szkolny 2008/2009

Kl. IIIA wychowawca – mgr Wojciech Szczepański


1. Gielata Mateusz
2. Gwiżdż Roksana
3. Jackowski Piotr
4. Jędrzejewska Jadwiga
5. Kwiatkowska Karolina
6. Lewandowski Grzegorz
7. Michalak Angelika
8. Nowak Wanessa
9. Piaseczna Marta
10. Pyszka Sonia
11. Sikora Joanna
12. Smelkowska Natalia
13. Szulc Jarosław
14. Szymańska Natalia
15. Zaworska Natalia
 
Kl. IIIB wychowawca – mgr Przemysław Nowak

1. Chojnacka Angelika
2. Izydorek Paula
3. Jasińska Judyta
4. Kamiński Robert
5. Koska Sylwia
6. Krawczyk Radosław
7. Kwiatkowski Marcin
8. Lewandowicz Angelika
9. Lewandowski Łukasz
10. Nadolna Monika
11. Nowakowska Daria
12. Ratajczak Monika
13. Rogóz Patrycja
14. Rzepka Dawid
15. Saczawa Weronika
16. Siewert Izabela
17. Spych Magdalena
18. Staszak Jordan
19. Szarek Mateusz

Rok szkolny 2007/2008

Kl. IIIA - wychowawca: mgr Aldona Szczepańska

 
1. Cieślak Natalia
2. Czajkowska Amelia
3. Czelusta Szymon
4. Duszyński Damian
5. Fabisiak Sylwia
6. Hamerski Tomasz
7. Kostrzewska Monika
8. Krzewiński Kajetan
9. Lewandowski Włodzimierz
10. Młodzieniak Marlena
11. Murlik Marta
12. Stasiak Daria
13. Stasiak Przemysław
14. Stoińska Paulina
15. Szkudlarek Jakub
16. Szypuliński Jan
17. Tarłowski Michał
 
Kl. IIIB - wychowawca: mgr Przemysław Nowak

1. Kapczyński Arkadiusz
2. Konwerska Monika
3. Koska Angelika
4. Krawczyk Natalia
5. Kubicka Małgorzata
6. Malicki Adrian
7. Nowaczyk Natalia
8. Popiół Magdalena
9. Sroka Marta
10. Staniszewska Patrycja
11. Szczepańska Marta
12. Szczudlak Tomasz
13. Torzewska Magdalena
14. Weber Monika
15. Wojciechowska Marzena


Rok szkolny 2006/2007

Klasa IIIA - wychowawca: mgr Aldona Kozłowska


1. Grajek Marta
2. Herzog Urszula
3. Kasprowicz Julita
4. Klimczak Milena
5. Kneblewska Daria
6. Kosmala Tomasz
7. Kozłowska Joanna
8. Krzewiński Damian
9. Kucza Mateusz
10. Kwiatkowski Kamil
11. Majorek Karolina
12. Malinger Tobiasz
13. Michalak Sylwia
14. Pośledni Grzegorz
15. Przepióra Kamila
16. Rogozińska Iga
17. Sikora Dawid
18. Szalbierz Roksana
19. Wieczorek Dariusz
20. Karmoliński Dawid
 
Klasa IIIB - wychowawca: mgr Joanna Hyżorek 

1. Benc Agnieszka
2. Borowczak Mateusz
3. Chęś Krzysztof
4. Foluszyński Dariusz
5. Jędrzejewska Barbara
6. Kierzek Marek
7. Killich Ewelina
8. Kłodawski Mateusz
9. Kołodziejczak Mateusz
10. Leśniewska Roksana
11. Łuczak Adam
12. Machińska Magdalena
13. Rybka Agnieszka
14. Serbiak Mateusz
15. Sowińska Daria
16. Staszak Winicjusz
17. Stepaniak Natalia
18. Szymański Artur
19. Tabaka Ewelina
20. Tłoczek Przemysław
21. Urbaniak Janusz
22. Walkowiak Dawid
23. Woźniak Małgorzata


Rok szkolny 2005/2006

IIIA - wychowawca: mgr Ewa Borowiecka

 
1. Antkowiak Michalina
2. Borczuch Paweł
3. Cieślak Adrian
4. Dopierała Tomasz
5. Gabryelewicz Karina
6. Głowacki Mikołaj
7. Górska Anna
8. Gramziński Sebastian
9. Holko Sandra
10. Hyziewicz Marta
11. Kosmala Jakub
12. Kowalew Lilianna
13. Lewandowski Michał
14. Lisiecki Cezary
15. Markiewicz Magdalena
16. Michalak Daria
17. Musielak Dariusz
18. Powała Łukasz
19. Ptaszyński Adrian
20. Stepaniak Mateusz
21. Stepaniak Robert
21. Szulc Jakub
22. Tobiańska Angelika
23. Wojciechowska Angelika
24. Borczuch Mirosław
25. Jaskólski Sławomir
26. Cichosz Sebastian
 
IIIB - wychowawca: mgr Wojciech Szczepański

1. Antczak Patrycja
2. Górna Katarzyna
3. Górna Monika
4. Jankowiak Adam
5. Jankowska Katarzyna
6. Jędraszak Paulina
7. Kadłubek Piotr
8. Kaźmierski Robert
9. Kierzenkowska Karolina
10. Koska Anna
11. Kwiatkowska Anita
12. Nowaczyk Agnieszka
13. Podzerek Aleksander
14. Popielarska Anna
15. Rybacka Katarzyna
16. Staniszewska Paulina
17. Staszak Sandra
18. Staszak Damian
19. Tłoczek Tomasz
20. Walczak Łukasz
21. Waraczewski Tomasz
22. Weber Dariusz
23. Wieczorek Małgorzata
24. Zasada Katarzyna
25. Zdajewski Rafał
26. Rogóz Ireneusz
27. Walczak dawid

Rok szkolny 2004/2005

Kl. IIIA - wychowawca: mgr Anna Knocińska 


1. Bartłomiejczak Szymon
2. Czechowicz Agata
3. Gieracka Katarzyna
4. Górny Tomasz
5. Grajek Sebastian
6. Jankowiak Anna
7. Kaczmarek Patrick
8. Karcz Karolina
9. Klimczak Marzena
10. Kołodziejczak Tomasz
11. Kostrzewska Paulina
12. Kotowicz Alicja
13 Lipińska Joanna
14. Marciniak Agata
15. Olejniczak Justyna
16. Pawłowski Tomasz
17. Rybacki Piotr
18. Sikora Mateusz
19. Spych Natalia
20. Stachura Natalia
21. Stepaniak Katarzyna
22. Zaworska Patrycja
23. Złotkowski Dawid
 
Kl. IIIB - wychowawca: mgr Maciej Mejer 

1. Bartkowiak Krzysztof
2. Bartkowiak Maciej
3. Broniarczyk Katarzyna
4. Chojnacka Marlena
5. Chromińska Magdalena
6. Czajkowski Alan
7. Herzog Agata
8. Izydorek Elżbieta
9. Kłodawska Monika
10. Koska Marlena
11. Koska Marlena
12. Kurzawińska Julita
13. Machińska Ewelina
14. Menes Sebastian
15. Mikołajczak Krzysztof
16. Obalski Dawid
17. Okuniewska Karolina
18. Pogłodzińska Karolina
19. Popielarska Patrycja
20. Rewers Patryk
21. Rogóz Krzysztof
22. Saczawa Tomasz
23. Skarbiński Mateusz
24. Surdyk Monika
25. Tabaka Kamila
26. Wachowiak Tomasz

Rok szkolny 2003/2004


Kl. IIIA - wychowawca: mgr Maciej Mejer
 

1. Bartłomiejczak Szymon

2.Czechowicz Agata

3. Gieracka Katarzyna

4. Górny Tomasz

5. Grajek Sebastian

6. Jankowiak Anna

7. Kaczmarek Patrick

8. Karcz Karolina

9. Klimczak Marzena

10. Kołodziejczak Tomasz

11. Kostrzewska Paulina

12. Kotowicz Alicja

13. Lipińska Joanna

14. Marciniak Agata

15. Olejniczak Justyna

16. Pawłowski Tomasz

17. Rybacki Piotr

18. Sikora Mateusz

19. Spych Natalia

20. Stachura Natalia

21. Stepaniak Katarzyna

22. Zaworska Patrycja

23. Złotkowski Dawid

 

Kl. IIIB - wychowawca: mgr Przemysław Nowak
 

1. Bartkowiak Krzysztof

2. Bartkowiak Maciej

3. Broniarczyk Katarzyna

4. Chojnacka Marlena

5. Chromińska Magdalena

6. Czajkowski Alan

7. Herzog Agata

8. Izydorek Elżbieta

9. Kłodawska Monika

10. Koska Marlena

11. Koska Milena

12. Kurzawińska Julita 

13. Machińska Ewelina 

14. Menes Sebastian 

15. Mikołajczak Krzysztof

16. Obalski Dawid

17. Okuniewska Karolina 

18. Pogłodzińska Karolina

19. Popielarska Patrycja 

20. Rewers Patryk

21. Rogóz Krzysztof

22. Saczawa Tomasz 

23. Skarbiński Mateusz 

24. Tabaka Kamila

25. Wachowiak Bartosz 

 

Rok szkolny 2002/2003
 

Kl. IIIA wychowawca: mgr Małgorzata Moch 
 

1. Bernat Katarzyna

2. Chojnacka Liliana

3. Dobry Damian

4. Dopierała Hubert

5. Gabryelewicz Klaudyna

6. Herzog Szymon

7. Izydorek Michał

8. Kapczyńska Monika

9. Koska Aleksandra

10. Kosmala Krzysztof 

11. Kotowicz Artur 

12. Krupka Krzysztof

13. Powała Edyta 

14. Przybylski Tomasz

15. Saczawa Natalia

16. Senk Marta

17. Serafiniak Krzysztof 

18. Staszak Liwia

19. Szczudlak Szymon 

20. Szymański Sławomir

21. Wieczorek Dawid

22. Wilczyńska Anna

 

Kl. IIIB wychowawca: mgr Iwona Tokarska 
 

1. Benc Marcin

2. Borczuch Natalia 

3. Cichosz Izabella

4. Czelusta Agnieszka

5. Domagała Krzysztof

6. Gadziński Mariusz

7. Grajek Monika

8. Janiszewski Dawid 

9. Kaczmarek Przemysław

10. Konieczka Szczepan

11. Krasiński Karol

12. Lasecki Michał

13. Marchwiak Bartosz

14. Serbiak Krzysztof 

15. Serdyńska Paulina

16. Staszak Paweł 

17. Stepaniak Joanna

18. Stepaniak Tomasz 

19. Strychalski Adam

20. Szymański Łukasz

21. Śledziewski Adam

22. Walkowiak Marta 

POLECANE SERWISY

dowiedz się więcej

  • men logo
  • oke logo
  • ore logo
  • wrzesnia logo
  • office logo

MAPKA

zobacz jak do nas dojechać

Absolwenci,Samorządowa  Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów  Folwark, ul. Nowa 5??62-300 Września??tel. 61 438 85 54?fax 61 438 86 46??e-mail:  ssp-nf@wrzesnia.pl
Samorządowa Szkoła Podstawowa
im. Polskich Noblistów

Nowy Folwark, ul. Nowa 5
62-300 Września

tel. 61 438 85 54

e-mail: ssp-nf@wrzesnia.pl
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone ssp-nf.wrzesnia.pl

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl