JUŻ 21 MAJA 2021
UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY.
ZAPISY POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY ONLINE TUTAJ - LICZBA MIEJSC NA WARSZTATY OGRANICZONA. W mailu należy napisać, które warsztaty Państwa interesują, podać imię, nazwisko, nazwę Państwa szkoły, Państwa adres mailowy oraz tel. kontaktowy. W CELU POTWIERDZENIA ZGŁOSZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY - 61 4388 554.
Certyfikaty udziału będą rozsyłane po zakończeniu konferencji (warunkiem niezbędnym do otrzymania certyfikatu jest udział w warsztatach po uprzednim zapisaniu się).
LINKI DO WYKŁADÓW zostaną opublikowane 30 minut przed godziną rozpoczęcia warsztatów.
Szczegóły dotyczące konferencji znajdują się w załączonych poniżej materiałach.
Prosimy o śledzenie informacji na stronie www (w tej zakładce), na które warsztaty zapisy zostały już zamknięte.
KONFERENCJA
9.00-9.30 Wprowadzenie dyrektora szkoły do III Ogólnopolskiej Konferencji „Kreatywność i innowacyjność w edukacji” (dostęp zdalny).
Sesja wykładowa online (dostęp ze strony Organizatora), rejestracja do 10 V 2021 (szczegóły na stronie www Organizatora):
10.00-10.30 Dorota Tomaszewicz (Dyrektor Placówki Doskonalenia Nauczycieli IMPULS): Power Speech
10.30-11.00 Monika Jackowska (Instytut Rozwoju i Doskonalenia): „Dawka energii”
11.00-12.30 Sesja warsztatowa online tylko dla zarejestrowanych uczestników – rejestracja do 10 V 2021 (szczegóły na stronie www Organizatora; liczba miejsc ograniczona, prosimy o śledzenie strony www Organizatora; dostęp do warsztatów przez platformę Teams):
- Magdalena Falkowska (Szkolenia Biznesowe. Magdalena Falkowska-Ceran): „Storytelling w działaniach edukacyjnych, czyli dlaczego warto snuć opowieści”
- Dorota Tomaszewicz (Dyrektor Placówki Doskonalenia Nauczycieli IMPULS): „MINDSONAR jako innowacyjne narzędzie do rozwoju osobistego i zespołowego”
- Monika Paczkowska (dzieckokreatywne.pl): „Pedagogika przygody”
- Justyna Kurzawa (ODN w Poznaniu): „Elementy pokoju zagadek na lekcjach matematyki - warsztaty z tworzenia i wykorzystywnaia qr-kodów, wykorzystanie darmowych platform do tworzenia kart pracy”
- Piotr Czekierda (Collegium Wratislaviense): „Najpierw rzeczy najważniejsze! Czyli jak w ramach tutoringu odkrywać z podopiecznymi priorytety i wartości oraz motywować do ich realizacji”
- Mateusz Kozłowski (Psychoterapeuta w nurcie logoterapii, Trener i badacz inteligencji emocjonalnej, Trener biznesu) „Rozwijanie odpowiedzialności osobistej w kontekście świadomości i wartości człowieka”
- Jerzy Śliwa (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Zawodowych Mediatorów): „Złota dziesiątka, czyli nigdy więcej bezradności w konflikcie”
12.30-13.00 Podsumowanie konferencji online (dostęp ze strony organizatora).
Kreatywność i innowacyjność w edukacji 2021 - agenda konferencji
Kreatywność i innowacyjność w edukacji - prelegenci