Nowy Folwark, ul. Nowa 5
61 438 85 54
ssp-nf@wrzesnia.pl
logo
logo

Kreatywność i innowacyjność w edukacji

DRUKUJ

III KONFERENCJA "KREATYWNOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ W EDUKACJI" 


JUŻ 21 MAJA 2021  


UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY.

ZAPISY POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY ONLINE TUTAJ - LICZBA MIEJSC NA WARSZTATY OGRANICZONA. W mailu należy napisać, które warsztaty Państwa interesują, podać imię, nazwisko, nazwę Państwa  szkoły, Państwa adres mailowy oraz tel. kontaktowy. W CELU POTWIERDZENIA ZGŁOSZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY  -  61 4388 554.

Certyfikaty udziału będą rozsyłane po zakończeniu konferencji (warunkiem niezbędnym do otrzymania certyfikatu jest udział w warsztatach po uprzednim zapisaniu się).

LINKI DO WYKŁADÓW zostaną opublikowane 30 minut przed  godziną rozpoczęcia warsztatów.

Szczegóły dotyczące konferencji znajdują się w załączonych poniżej  materiałach.
Prosimy o śledzenie informacji na stronie www (w tej zakładce), na które warsztaty zapisy zostały już zamknięte.

 

KONFERENCJA
9.00-9.30 Wprowadzenie dyrektora szkoły do III Ogólnopolskiej Konferencji „Kreatywność i innowacyjność w edukacji” (dostęp zdalny).

Sesja wykładowa online (dostęp ze strony Organizatora), rejestracja do 10 V 2021 (szczegóły na stronie www Organizatora):

9.30-10.00 dr Bożena Kanclerz (Wydział Studiów Edukacyjnych UAM): „Kreatywność i innowacyjność w realizacji podstawy programowej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej - czyli o warsztacie teatralnym w pracy nauczyciela” 

10.00-10.30 Dorota Tomaszewicz (Dyrektor Placówki Doskonalenia Nauczycieli IMPULS): Power Speech 

10.30-11.00 Monika Jackowska (Instytut Rozwoju i Doskonalenia): „Dawka energii”

11.00-12.30 Sesja warsztatowa online tylko dla zarejestrowanych uczestników – rejestracja do 10 V 2021 (szczegóły na stronie www Organizatora; liczba miejsc ograniczona, prosimy o śledzenie strony www Organizatora; dostęp do warsztatów przez platformę Teams):

- Magdalena Falkowska (Szkolenia Biznesowe. Magdalena Falkowska-Ceran): „Storytelling w działaniach edukacyjnych, czyli dlaczego warto snuć opowieści”

- Monika Jackowska (Instytut Rozwoju i Doskonalenia): „Innowacyjność zawsze w cenie: poznaj metody na rozwijanie kreatywności”

- Dorota Tomaszewicz (Dyrektor Placówki Doskonalenia Nauczycieli IMPULS): „MINDSONAR jako innowacyjne narzędzie do rozwoju osobistego i zespołowego”

- Monika Paczkowska (dzieckokreatywne.pl): „Pedagogika przygody”

- Justyna Kurzawa (ODN w Poznaniu): „Elementy pokoju zagadek na lekcjach matematyki - warsztaty z tworzenia i wykorzystywnaia qr-kodów, wykorzystanie darmowych platform do tworzenia kart pracy”

- Piotr Czekierda (Collegium Wratislaviense): „Najpierw rzeczy najważniejsze! Czyli jak w ramach tutoringu odkrywać z podopiecznymi priorytety i wartości oraz motywować do ich realizacji”

- Mateusz Kozłowski (Psychoterapeuta w nurcie logoterapii, Trener i badacz inteligencji emocjonalnej, Trener biznesu) „Rozwijanie odpowiedzialności osobistej w kontekście świadomości i wartości człowieka”

- Jerzy Śliwa (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Zawodowych Mediatorów): „Złota dziesiątka, czyli nigdy więcej bezradności w konflikcie”

12.30-13.00 Podsumowanie konferencji online (dostęp ze strony organizatora).


Kreatywność i innowacyjność w edukacji 2021 - agenda konferencji

Kreatywność i innowacyjność w edukacji - prelegenci

Galeria zdjęć

POLECANE SERWISY

dowiedz się więcej

  • men logo
  • oke logo
  • ore logo
  • wrzesnia logo
  • office logo

MAPKA

zobacz jak do nas dojechać

Kreatywność i innowacyjność w edukacji,Samorządowa  Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów  Folwark, ul. Nowa 5??62-300 Września??tel. 61 438 85 54?fax 61 438 86 46??e-mail:  ssp-nf@wrzesnia.pl
Samorządowa Szkoła Podstawowa
im. Polskich Noblistów

Nowy Folwark, ul. Nowa 5
62-300 Września

tel. 61 438 85 54

e-mail: ssp-nf@wrzesnia.pl
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone ssp-nf.wrzesnia.pl

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl