Artykuły

DRUKUJ

PODWÓJNA KORONA

Dodano: piątek 19 kwietnia 2024

18 kwietnia na stadionie LA ZS w Nekli zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Trójboju LA. Trójbój LA to zawody, w których każdy ze startujących ma do wykonania trzy testy sprawnościowe: bieg na 60m,skok w dal oraz rzut piłką palantową.

W chłodzie, przy bardzo niskiej temperaturze, zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców SSP w Nowym Folwarku wywalczyły UWAGA!!!” ZŁOTE MEDALE „Mistrzostw Powiatu i tym samym wywalczyły awans do Finału Rejonu w Trójboju LA.

Dziewczęta okazały się najlepsze w klasyfikacji 10 zespołów, a chłopcy zespołów 12.

Indywidualnie najlepszym trójboistom okazał się Leonard Andrzejaszek,a tuż za nim uplasował się Piotr Wardeński. W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt druga była Pola Topolska, a miejsce trzecie zajęła Wiktoria Chmielecka.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie (Pola Topolska,Wiktoria Chmielecka,Gabriela Kazimierska,Julia Powała oraz Iga Janas).

Drużynę chłopców tworzyli (Leonard Andrzejaszek,Piotr Wardeński, Leon Goclik,Filip Piasecki,Michał Krzyżaniak).