Artykuły

DRUKUJ

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dodano: poniedziałek 3 kwietnia 2023

28 marca na obiektach ZSTiO w ekstremalnie zimowej scenerii zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Drużynowych Biegach Przełajowych. Przy szalejącym wietrze i opadach śniegu w trakcie sześciu rozegranych biegów aż w 4 przypadkach nasi reprezentanci stawali na medalowym podium.

Drugie miejsce zajęli chłopcy klas 7/8 w składzie(Maks Augustyniak,Tymek Marczak,Adrian Stengert oraz Kacper Chmielecki).W tej samej kategorii nasze dziewczyny przybiegły na trzecim miejscu(Kaźmierczak Maja, Kóska Martyna,Janas Michalina, Martyna Wojciechowska, Rzepka Paulina, Hanna Mylka).

Chłopcy klas 4 i młodszych tak samo jak ich koledzy z klas 5/6 zajęli w zawodach miejsca trzecie. Nasi uczniowie biegający w tych zespołach to (Damian Drożdż,Oskar Miara,Filip Stanisławski,Rzepka Paweł,Adam Augustyniak,Leon Goclik, Oskar Andrzejewski,Leonard Andrzejaszek).

Znakomicie wypadli nasi przedstawiciele w klasyfikacji indywidualnej:zarówno Pola Goclik z klasy 5b jak i Maks Augustyniak z klasy 8a wywalczyli srebrne medale i awansowali do finału wojewódzkiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym uczniom.