Aktualności

DRUKUJ

KOLEJNY SUKCES LA

Dodano: poniedziałek 6 maja 2024

25 kwietnia na obiektach sportowych ZSTiO we Wrześni zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju LA. Każdy z zawodników drużyny ,która składa się z 6 zawodników miało do przebiegnięcia dystans: 60m i 1000m oraz wykonanie próby skoku w dal oraz rzutu piłeczką palantową.

Kolejny raz uczniowie SSP w Nowym Folwarku potwierdzili, że są jednymi z najlepszych w tej klasyfikacji w powiecie.

Drużyna chłopców w składzie (Gracjan Łabędź, Bartek Zbierski, Paweł Rzepka, Kacper Stawny, Aleksander Jankowiak oraz Filip Rzepka) wywalczyli srebrny medal, zajmując drugie miejsce w zestawieniu 9 szkół.

W klasyfikacji dziewcząt nasze reprezentantki zdobyły brązowy medal, zajmując 3 miejsce w zawodach. W skład drużyny dziewcząt weszły (Pola Goclik, Olga Gożelańczyk, Apolonia Michałowska,Julka Kazimierska,Bogusia Lisiak).

Znakomity wynik, wygrywając klasyfikację indywidualną wśród dziewczynek, osiągnęła uczennica klasy 6b Pola Goclik.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich reprezentantów naszej szkoły.